Zadzwoń, aby zamówić kontener na odpady:

 

Opole

tel. 531 229 336

Wrocław

tel. 796 970 281

Kraków

tel. 790 264 039

Oferujemy optymalne systemy wywozu odpadów. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiednich pojemników, kontenerów oraz obsługę logistyczną całego procesu, czyli odbiór odpadów w miejscu ich powstania, załadunek, transport, odzysk (w tym recykling) i unieszkodliwienie. Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia w zakresie gospodarowania odpadami, w tym niebezpiecznymi.

Kontenery na gruz – Wrocław

Wywóz gruzu, odpadów, śmieci, ziemi i papy we Wrocławiu

Oferujemy wynajem kontenerów wraz z wywozem gruzu i odpadów we Wrocławiu. Możemy podstawić kontener na śmieci, czy na dowolne odpady, które następnie przekażemy w odpowiednie miejsce, aby zostały poddane utylizacji lub wykorzystane ponownie. Wywóz odpadów we Wrocławiu przeprowadzany przez naszą firmę przebiega bardzo sprawnie i szybko, a nasza oferta jest na tyle szeroka, że bez problemu można dopasować usługi do swoich indywidualnych potrzeb.

Na życzenie klienta podstawiamy kontenery na odpady w dowolne miejsce we Wrocławiu. Oferowane przez nas specjalistyczne pojemniki mogą mieć od 2,5 m³ do 40 m³. Największą popularnością cieszą się kontenery na gruz oraz odpady budowlane o długości 3,6 m, szerokości 1,8 m oraz wysokości 1,6 m. Nasze pojemniki do wywozu ziemi oraz innych odpadów z Wrocławia, takich jak gruz, papa czy śmieci, są trwałe i pojemne. Podstawiamy je też bardzo szybko – czas realizacji nie przekracza 4 godzin, dzięki czemu nie trzeba martwić się o to, że będzie trzeba długo czekać na podstawienie niezbędnego pojemnika.

odbiór gruzu z wrocławia

Dostępne we Wrocławiu pojemności kontenerów na odpady:

2,5 m3

5,5 m3

7,5 m3

10 m3

12 m3

16 m3

30 m3

36 m3

40 m3

odpady do kontenera we wrocławiu

Interesuje Cię szybki wywóz śmieci? Odbierzemy je z Wrocławia

Jeśli chcesz pozbyć się odpadów lub gruzu, które powstały w trakcie remontu lub zalegają w piwnicy, z pewnościa zainteresują Cię nasze usługi:

Podstawiamy kontenery gruz we Wrocławiu i okolicach. Doradzamy w kwestii doboru kontenera o odpowiednich wymiarach, dopasowanego do wolnego miejsca, którym dysponuje klient.

6 powodów, dla których warto nas wybrać

1

Bogata oferta

Posiadamy całą flotę kontenerów.

2

Szybka realizacja zleceń

Realizujemy zamówienia klientów do 4 godzin.

3

Uczciwe działanie

Zawsze podstawiamy właściwy kontener o umówionych wymiarach.

4

Punktualność

Podstawiamy kontener we Wrocławiu i odbieramy go zawsze o umówionej godzinie.

5

Pełne doradztwo

Doradzamy klientom w doborze odpowiedniego kontenera na odpady.

6

Rozległy obszar działania
Działamy na terenie całej Polski.

Kontenery na gruz, odpady i śmieci – zamów do Wrocławia

Oferujemy wywóz odpadów budowlanych, przemysłowych i komunalnych, a także śmieci, ziemi i surowców wtórnych. Na każdy z rodzajów odpadów podstawiamy odpowiedni kontener na śmieci oraz zapewniamy wywóz, gdy tylko zostanie on zapełniony. Dzięki temu, że wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w nadajniki GPS, możemy bardzo sprawnie zarządzać flotą. To rozwiązanie to także wygoda dla naszych stałych klientów, którzy mogą śledzić, gdzie i w jakim czasie będzie pojazd, który obsługuje ich budowę. Jeśli interesuje Cię profesjonalny i przede wszystkim bezpieczny oraz zgodny z prawem wywóz odpadów i gruzu, to warto postawić na nasze usługi we Wrocławiu. Obsługujemy również inne miasta w Polsce, m.in. Kraków, Sosnowiec, Kalisz, Bytom, Gliwice.

Wybierając naszą ofertę, możesz mieć pewność, że kontener na odpady zostanie podstawiony w ustalonym terminie. Gdy zostanie on zapełniony, to nasi pracownicy odbiorą go tak szybko, jak to tylko możliwe. Dzięki temu wywóz odpadów i gruzu we Wrocławiu z naszą pomocą przebiega bardzo sprawnie i bez jakichkolwiek problemów. Działamy bardzo kompleksowo i zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzięki naszej pomocy nie musisz obawiać się, że teren wokół Twojego domu będzie wyglądał niechlujnie, ponieważ śmieci pozbędziemy się szybko i skutecznie, dostarczając Ci odpowiednie dokumenty zaświadczające, że odpady zostały zutylizowane w sposób zgodny z prawem.

Sprawny wywóz ziemi, papy i innych odpadów budowlanych

Postaw na usługi wywozu śmieci i gruzu we Wrocławiu na najwyższym poziomie. Zaufaj specjalistom z doświadczeniem, którzy poważnie traktują kwestię ekologii oraz czystości i gwarantują nie tylko szybkie odebranie kontenera z gruzem czy ziemią, ale także utylizację odpadów w sposób przyjazny dla środowiska i zgodny z aktualnymi wymogami prawnymi. Jeśli więc interesuje Cię wywóz śmieci, Wrocław to miasto, w którym nie znajdziesz lepszej oferty niż nasza. Sprawdź już teraz i skontaktuj się z nami, aby poznać dokładne ceny.

Podchodzimy do naszej pracy bardzo odpowiedzialnie. Każdy dokonany przez nas wywóz odpadów we Wrocławiu lub w okolicy jest dokładnie udokumentowany. Dla naszych klientów sporządzamy karty przekazania odpadów i jako jedna z nielicznych firm we Wrocławiu mamy zezwolenie Prezydenta Miasta na zbieranie odpadów budowlanych. Spełniamy wszystkie standardy w zakresie gospodarowania tymi odpadami. Dzięki prowadzeniu bardzo dokładnej dokumentacji każdej transakcji nasze działania są bardzo transparentne i zgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi zbierania i przekazywania odpadów.

Chcesz zamówić kontener na odpady we Wrocławiu? Zadzwoń, aby poznać ceny i dostępność:

☎ 796 970 281

Sprawdź, w jakich innych lokalizacjach działamy: