Kompleksowe niszczenie dokumentów wROCŁAW, WAŁBRZYCH, śWIDNICA, JAWOR, lEGNICA

Zapewniamy profesjonalny i kompleksowy odbiór dokumentów do niszczenia

Wybór naszej firmy to także bezpieczeństwo oraz pełna dyskrecja podczas procesu niszczenia dokumentów. Wiemy jak ważna jest poufność w firmach, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza kadra pracownicza była jak najlepiej przygotowana do tego procesu. Gwarantujemy najwyższy poziom utajnienia danych – co oznacza, że nie mogą one przedostać się do rąk osób trzecich.

W zakres naszych usług włącza się także niszczenie nośników danych takich jak np. DVD, CD oraz pendrive czy dyski twarde. Zachęcamy do kontaktu oraz skorzystania z naszej oferty w Strzegomiu, Wrocławiu, Tarnobrzegu oraz Łodzi. Wybierając naszą firmę, można mieć pewność, że wszelkie procesy utylizacyjne odbywają się z dbałością o bezpieczeństwo oraz przepisy BHP.

Główną korzyścią utylizacji dokumentów jest spora oszczędność czasu oraz pieniędzy ze strony przedsiębiorstwa.

niszczenie dokumentów

Bezpieczny odbiór dokumentów

Zapewniamy profesjonalny i kompleksowy odbiór odpadów przemysłowych. Zgodnie z ustawą o odpadach podstawiamy kontenery na odpady niebezpieczne i wielkogabarytowe oraz wystawiamy specjalne potwierdzenia utylizacji. Zajmujemy się także profesjonalnym niszczeniem dokumentacji firm oraz osób prywatnych, które pragną pozbyć się zalegających dokumentów z archiwów. Wiemy jak ważna jest poufność, dlatego na każdym etapie utylizacji zapewniamy pełną dyskrecję.

Aby prawidłowo przeprowadzić proces niszczenia dokumentów, powinny być one wrzucane do specjalistycznych pojemników tzw. bezpiecznych, które występują w różnych pojemnościach oraz są cyklicznie wymieniane. Ważnym aspektem jest fakt, że są one odpowiednio zabezpieczane przed użyciem ich przez osoby trzecie. Tego typu pojemniki odbieramy od klientów oraz transportujemy je do siedziby firmy, w której są one niszczone pod specjalnym nadzorem. Sam proces niszczenia odbywa się w ściśle zamkniętym obiekcie oraz jest wykonywany przez wykwalifikowany personel. Dzięki temu można mieć pewność, że wszelkie dane zostaną zniszczone, a dostęp do nich będzie pilnie strzeżony.

W ofercie posiadamy kontenery na odpadki papierowe o pojemnościach od 70 do nawet 600 litrów. Zaznaczamy, iż nasze produkty są w pełni szczelne, schludne oraz niezwykle pojemne. Kontenery wykonane są zazwyczaj z tworzyw sztucznych lub metalu, który zapewnia ich bezpieczne przechowywanie oraz transport do miejsca utylizacji. Pojemniki, w których magazynowane są odpady dokumentów przedsiębiorstw są zabezpieczane plombami oraz zamykane na klucz, aby uzyskać jak najwyższy stopień bezpieczeństwa i zminimalizować ryzyko wycieku danych poufnych.

KONTAKT DO NASZEGO INEPEKTORA OCHRONY DANYCH 0048 721 699 467

 

Zamów kontener na dokumenty W lEGNICY I WAŁBRZYCHU

Główną korzyścią skorzystania z naszych usług jest zminimalizowanie kosztów przedsiębiorstwa potrzebnych na zakup profesjonalnego sprzętu do niszczenia dokumentów jak np. niszczarek. Wybór naszej firmy przyczynia się także do ochrony środowiska, ponieważ ścinki dokumentów pozostaną przetworzone i wykorzystane ponownie. Dzięki temu zapewniamy najwyższy poziom dbałości o środowisko.