Recykling i złomowanie pojazdów

Kasacja pojazdów z Pink Skip

Oferujemy kompleksową kasację samochodów, które zostały wycofane z eksploatacji drogowej. W świetle prawa, tylko profesjonalne stacje demontażu pojazdów, mogą poddać go recyklingowi. Zajmujemy się złomowaniem pojazdów oraz wydajemy wszelką potrzebną dokumentację, która jest niezbędna do wyrejestrowania pojazdu z urzędu.

W imieniu naszych klientów rozwiązujemy wszelkie kwestie formalne oraz reprezentujemy ich imię przed instytucjami publicznymi. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się także odbiorem samochodów przeznaczonych do recyklingu. Posiadamy wyspecjalizowany tabor samochodowy, który umożliwia transport tego typu wraków. Przyjmujemy także pojazdy w wyspecjalizowanych punktach skupu złomu, co znacznie przyspiesza cały proces utylizacji.

Właściciel pojazdu, który pragnie poddać go kasacji, powinien posiadać takie dokumenty jak dowód rejestracyjny, kartę pojazdu, polisę OC oraz dowód osobisty. Tylko z takim kompletem dokumentów możemy przyjąć prośbę o zezłomowanie maszyny. W przypadku, kiedy osoba przekazująca pojazd do kasacji nie jest jego właścicielem powinna ona posiadać odpowiednie upoważnienie.

recykling pojazdów

Oferujemy szeroki zakres usług, który obejmuje także odbiór samochodów bezpośrednio z posesji klienta.

Recykling samochodu zgodny z prawem

Jako firma zajmująca się kasacją aut, wydajemy wszelkie niezbędne oświadczenia, które mówią o prawidłowym wykonaniu procesu złomowania. Kończąc ten proces wydajemy komplet dokumentów, który potwierdza, że tablice rejestracyjne i dowód zostały unieważnione. Z takim kompletem dokumentów, właściciel może udać się do wydziału komunikacji – celem wyrejestrowania pojazdu z systemu. Sprzedającym pomagamy także uzyskać zwrot nadpłaty, która została przekazana na ubezpieczenie samochodu.

Czy warto złomować pojazdy?

Zdecydowanie nie powinno się pozostawiać nieużywanych pojazdów bez opieki, ponieważ wpływają one znacząco na zwiększenie zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Wybierając naszą firmę można nie tylko przyczynić się do poprawy jakości życia w środowisku, ale także zarobić dodatkowe pieniądze za sprzedaż wraku samochodu. Jako firma recyklingowa, kompleksowo zajmujemy się rozbiórką oraz przetwórstwem wszelkich materiałów pochodzących z samochodów jak np. plastik, metal, aluminium i szkło. Warto wiedzieć, że większość tego typu odpadów nie jest biodegradowalna i wymaga odpowiedniego składowania i przetwórstwa, aby nie szkodziła środowisku naturalnemu.

Proces złomowania pojazdu

Warto wiedzieć, że obowiązujące prawo nakłada na właścicieli samochodów obowiązek przekazywania ich do recyklingu odpowiedzialnym za to przedsiębiorstwom, w przypadku jego uszkodzenia bądź wykluczenia bezpowrotnie z użytku w ruchu drogowym. Zajmujemy się nie tylko recyklingiem i złomowaniem pojazdu, ale także pomagamy podczas dokonywania wszelkich formalności związanych z wyrejestrowaniem pojazdu z urzędu wydziału komunikacji. Jesteśmy profesjonalną firmą, która w swojej ofercie posiada różnego rodzaju usługi z zakresu recyklingu, złomowania, wynajmu kontenerów oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jako firma zajmująca się skupem i recyklingiem pojazdów, wydajemy wszelkie niezbędne oświadczenia, które potwierdzają wykonanie usługi. Zapewniamy najlepsze ceny skupu złomu oraz uszkodzonych pojazdów.