Zadzwoń, aby zamówić kontener na odpady:

 

Opole

tel. 531 229 336

Wrocław

tel. 796 970 281

Kraków

tel. 790 264 039

Oferujemy optymalne systemy wywozu odpadów. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiednich pojemników, kontenerów oraz obsługę logistyczną całego procesu, czyli odbiór odpadów w miejscu ich powstania, załadunek, transport, odzysk (w tym recykling) i unieszkodliwienie. Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia w zakresie gospodarowania odpadami, w tym niebezpiecznymi.

Odbiór elektrośmieci

Wywóz elektrośmieci

Zalegające w szafkach i szufladach elektroodpady to problem wielu gospodarstw domowych. Pamiętajmy, że odpadów tego typu nie można tak po prostu wyrzucić do kosza, gdyż grożą za to wysokie grzywny. Wywóz elektrośmieci to coś, czym zajmują się profesjonalne firmy, takie jak Pink Skip.

Oferujemy odbiór i utylizację elektrośmieci, a także odbiór zużytego sprzętu AGD, dzięki czemu pozbywasz się zalegających odpadów w legalny sposób. Cały przewóz jest odpowiednio zabezpieczony, a do tego możesz liczyć na odpowiednią dokumentację. Wiele osób nie decyduje się na wywóz elektroodpadów z pomocą profesjonalnej firmy, w obawie o wysokie koszty usługi. Tymczasem okazuje się, że obawy takie są całkowicie bezpodstawne. Oferujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci w Opolu, Wrocławiu, Bytomiu, Sosnowcu i Katowicach oraz w innych miastach Polski. Odbiór elektrośmieci możliwy jest również poza wyżej wymienionymi miastami na terenie całej Polski, w wyjątkowo konkurencyjnych cenach.

elektroodpady

Zamów kontenery na elektroodpady

Posiadamy duże kontenery na odpady, dlatego też jesteśmy w stanie zabrać znaczące ilości odpadów, pomagając Ci szybciej uporać się z problemem. Oferujemy odbiór elektroodpadów zarówno od firm, jak i od osób prywatnych. Korzystając z naszej oferty, oddajesz elektroodpady do bezpiecznej dla środowiska utylizacji, przeprowadzanej przez odpowiednio przygotowane do tego osoby. Jesteśmy nastawieni na działanie proekologiczne, ponieważ społeczna odpowiedzialność  to dla nas jeden z najwyższych priorytetów.