Kontenery na gruz – Kraków

Wywóz gruzu i śmieci w Krakowie

Zapewniamy bezpieczny wywóz odpadów budowlanych z Krakowa i okolic. Jak to wszystko działa?

  1. Zadzwoń do nas i zamów kontener. Dostarczymy go w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce. Pod mieszkanie, dom czy na plac budowy.
  2. Załadowany kontener odbierzemy, a wytworzone na budowie odpady zutylizujemy w sposób bezpieczny dla środowiska i w pełni zgodny z prawem UE.

Oferujemy wywóz takich odpadów jak gruz, papa, ziemia, odpady poremontowe i budowlane. Dzięki temu, że posiadamy kontenery o różnych pojemnościach, możesz wybrać taki, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli wytworzyłeś niewiele gruzu, nie musisz zamawiać pojemnika o dużej pojemności, który tylko będzie zajmował cenne miejsce. Zapewniamy kontenery o różnych długościach i pojemnościach. Wybierając nasze usługi, możesz mieć pewność, że nie nadużyjemy Twojego cennego czasu. Czas realizacji zlecenia i podstawienie kontenera nie wynosi dłużej niż 4 godziny, przez co nie musisz rezerwować całego dnia, by zrobić porządek na swojej działce czy w mieszkaniu.

odpady i gruz w krakowie

Pojemności kontenerów na odpady dostępne w Krakowie:

5 m3

7 m3

10 m3

36 m3

kontener na gruz kraków

Wynajmij kontener na gruz w Krakowie i pozbądź się odpadów

Podczas prac remontowych, rozbiórkowych czy na placu budowy, wytwarzanych jest wiele odpadów, których nie można ot tak wyrzucić do standardowego kosza na odpady zmieszane. Jest to działanie niezgodne z prawem! Co więc można z nimi zrobić? Najszybszym i najpewniejszym rozwiązaniem jest wynajem kontenera na gruz w Krakowie i załadowanie do niego wszystkich śmieci: cegłówek, pustaków, kafli, dachówek, elementów posadzek, płytek czy kamienia.

Cała reszta należy do nas, dlatego nie musisz się o nic martwić! Jesteśmy specjalistami w swoim fachu i doskonale wiemy, co zrobić z odpadami budowlanymi. To, co da się przetworzyć, poddawane jest recyklingowi, całą resztę zaś bezpiecznie utylizujemy. Dbanie o środowisko i dobro klienta to dwie podstawowe wartości, które nam przyświecają.

Kontenerowy wywóz gruzu, papy, ziemi i odpadów pobudowlanych – Kraków

Jeżeli planujesz wywóz śmieci budowlanych w Krakowie, wybierz ofertę Pink Skip! Wyróżniamy się terminowością zleceń, stale dostosowujemy mocy przerobowe naszej floty do aktualnego zapotrzebowania, a stosowanie nadajników GPS w używanych przez nas samochodach sprawia, że możemy działać szybko i wysyłać auta znajdujące się najbliżej Ciebie, dzięki czemu wynajem kontenerów w Krakowie jest bardzo sprawny. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, nigdy nie pozostawiamy go samemu sobie i od samego początku do zakończenia realizacji zlecenia służymy pomocą i wsparciem. Dzięki zachowaniu płaskiej struktury organizacyjnej nie połączysz się z botem ani nie zostaniesz odesłany z kwitkiem, Twoją sprawą zawsze zajmie się ktoś kompetentny!

Należy podkreślić, że wszystkie nasze działania są zgodne z przepisami UE. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, innych ludzi jak i środowiska, a odpady są zawsze utylizowane w odpowiedni sposób. Wynajmujemy również kontenery na gruz we Wrocławiu oraz zajmujemy się wywozem śmieci z Sosnowca.

Oferta Pink Skip dla mieszkańców Krakowa i okolic

Szeroki wachlarz usług takich jak wywóz gruzu, odpadów budowlanych, papy, azbestu, ziemi, piasku, gliny, dachówek, wełny mineralnej i wielu innych, szybki czas realizacji oraz dbałość o dokumentację sprawia, że jesteśmy liderem na rynku!

Gwarantujemy także atrakcyjną cenę, która nie będzie stanowić dużego obciążenia dla budżetu, oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji dotyczącej ewidencji odpadów. Oferowany przez nas wywóz odpadów pobudowlanych w Krakowie oraz wynajem kontenera na gruz w Krakowie daje gwarancję szybkiego, taniego i bezproblemowego pozbycia się niepotrzebnych śmieci. Zadzwoń do nas już dziś i zamów odpowiedni dla kontener … a resztę zostaw nam!

Aby sprawdzić dostępność usługi wywozu gruzu z Krakowa, zadzwoń do nas:

790 264 039

Sprawdź, w jakich innych lokalizacjach działamy: