Zadzwoń, aby zamówić kontener na odpady:

 

Opole

tel. 531 229 336

Wrocław

tel. 796 970 281

Kraków

tel. 790 264 039

Oferujemy optymalne systemy wywozu odpadów. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiednich pojemników, kontenerów oraz obsługę logistyczną całego procesu, czyli odbiór odpadów w miejscu ich powstania, załadunek, transport, odzysk (w tym recykling) i unieszkodliwienie. Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia w zakresie gospodarowania odpadami, w tym niebezpiecznymi.

Wynajem kontenerów na MAKULATURĘ, FOLIĘ, TWORZYWA W śWIDNICY, WAŁBRZYCHU, JAWORZE I STRZEGOMIU

Kontenery na surowce wtórne W WAŁBRZYCHU I ŚWIEBODZICACH

Zajmujemy się kompleksowo wynajmem oraz odbiorem odpadów, bezpośrednio z rąk naszych klientów. Posiadamy w ofercie różnego rodzaju kontenery, które różnią się między sobą np. wielkością oraz materiałem ich wykonania. Działamy na terenie całej Polski w zakresie odbioru papy, surowców wtórnych, odpadów budowlanych i szkła.

Dla zdecydowanych klientów dajemy możliwość negocjacji cen – szczczególnie w przypadku długoterminowego wynajmu kontenera.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które odbiera papy z terenów budowlanych. Jest to materiał ciężki i trudny w obróbce, co wpływa na koszty jego transportu oraz utylizacji. Posiadamy odpowiednie zaplecze maszynowe, które umożliwia nam szybki załadunek nawet najcięższych materiałów przeznaczonych do przetworzenia.

recykling surowców wtórnych

Nowoczesne kontenery do transportu surowców wtórnych W WAŁBRZYCHU

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stale powiększamy swoją ofertę o nowe i nowocześniejsze kontenery, które umożliwiają magazynowanie i transport najróżniejszych odpadów. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami, działającymi w dziedzinie budownictwa, którzy potrzebują stałej pomocy z zakresu wywozu odpadów budowlanych. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest prawidłowa utylizacja odpadów trudnych do naturalnego rozkładu, dlatego w naszej ofercie znajdują się kontenery przeznaczone do wywozu szkła, surowców wtórnych, papy, gruzu oraz odpadów budowlanych.

Czy warto wynajmować kontenery NA MAKULATURĘ W WAŁBRZYCHU?

Zdecydowanie warto decydować się na wynajem kontenerów na szkło oraz tworzywa sztuczne, ponieważ tylko w ten sposób można ochronić środowisko naturalne przed ich niebezpiecznym oddziaływaniem. Warto wiedzieć, że tego typu materiały nie ulegają samodzielnemu rozkładowi, jeśli pozostają same sobie z naturą. Wybierając naszą firmę nie tylko chronisz środowisko, ale oszczędzasz czas i pieniądze, które byłyby potrzebne na samodzielny wywóz śmieci do miejsca utylizacji. Dzięki dużemu zróżnicowaniu kontenerów na wynajem, można sprawnie dobrać ich rodzaj do danego odpadu oraz zapewnić odpowiedni poziom segregacji, który ma znacznie w późniejszych procesach przetwórstwa.

Jaki jest koszt wynajmu kontenera W ŚWIDNICY?

Wynajem profesjonalnego kontenera na szkło i surowce wtórne to jeden z głównych profili naszej działalności. Koszty wynajmu kontenera na odpady są stosunkowo niewielkie w stosunku do poziomu bezpieczeństwa jaki zapewniają. Ze względu na duże zainteresowanie naszą ofertą, stale ją powiększamy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dopasowujemy ceny w zależności od potrzeb interesantów oraz długości wynajmu. Doceniamy stałych klientów poprzez liczne rabaty na wynajem kolejnych pojemników.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z przedstawicielem, aby ustalić szczegóły współpracy. Ochrona środowiska oraz szybka utylizacja odpadów takich jak szkło i tworzywa sztuczne to dewiza naszego przedsiębiorstwa.