Kontenery na odpady - Katowice

Oferujemy skup i odbiór odpadów na terenie Katowic i okolicznych miejscowości.

Pink Skip zadba o wywóz gruzu w Katowicach, dostarczając Państwu kontenery na odpady dopasowane do ilości i rodzaju odpadów powstających podczas remontu, prac budowlanych i prac rozbiórkowych. Działamy kompleksowo i profesjonalnie, dbając nie tylko o terminowe i szybkie wykonanie zleconego zadania, ale i o bezpieczeństwo wywozu śmieci dla środowiska.

Zapraszamy do zapoznania się szerzej z naszą ofertą. Pink Skip to firma zajmująca się także:


Nasze usługi oferujemy nie tylko w Katowicach, ale i we Wrocławiu, w Opolu, Bytomiu i Sosnowcu.

Kontener na gruz Katowice. Zadbaj o odpady z budowy

Resztki pozostające po pracach remontowych i rozbiórkowych, w tym kawałki drewna, cegłówki, wełna mineralna, płytki, papa, azbest czy piasek nie powinny być wyrzucane do śmieci zmieszanych produkowanych w domu. Do ich utylizacji konieczne jest zamówienie kontenera na gruz. Opole nie wyznacza do tego celu konkretnej firmy - mogą Państwo skorzystać z usług każdego, a firma Pink Skip zagwarantuje Państwu najlepszą obsługę.

Specjalizujemy się w wywozie odpadów i gruzu oraz kontenerach na odpady w Opolu. Do Państwa dyspozycji posiadamy kontenery od 5 do 40m3 w wersji siatkowanej i zamykanej, dopasowywane zawsze do Państwa wymagań i oczekiwań. Szeroki wybór kontenerów pozwala nam realizować zlecenia szybko i terminowo, gwarantując sprawną obsługę wywozu śmieci z domów i placów budowy.

Wywóz odpadów w Katowicach zgodnie z prawem i ochroną środowiska

Dbając o najwyższe standardy obsługi skupiamy się nie tylko na dobrych relacjach z Klientem, ale i ekologicznym podejściu do kwestii wywozu gruzu i odpadów budowlanych. Działamy zgodnie ze standardami UE, programu Natura 2000 i wymogami polskiego prawa. Dla każdego zlecenia wystawiamy kartę przekazania odpadów potwierdzająca ich prawidłową utylizację. Podstawiamy kontenery 7 m (wymiary najpopularniejszego kontenera 7 m to, dł. 3,6 m, sz. 1,8 m, w. 1,6 m), czas realizacji zlecenia do 4 godzin. Prowadzimy pełną dokumentację związaną z przekazywaniem i ewidencją odpadów, a dla naszych klientów sporządzamy karty przekazania odpadów. Zawsze podstawiamy kontenery o uzgodnionej objętości. Każdy nasz samochód wyposażony jest w GPS-a, co ułatwia zarządzanie flotą, dzięki czemu nasi stali klienci mogą mieć wgląd on-line w to, gdzie i w jakim czasie będzie samochód obsługujący ich budowę.


Sprawdź sam i nie trać czasu na szukanie kogoś innego!

Wywóz odpadów i gruzu, kontenery Katowice: 790 264 039

Niezbędne informacje to rodzaj odpadów, wielkość kontenera, adres, termin podstawienia i telefon kontaktowy.