Odbiór i wywóz odpadów w kontenerach. Sosnowiec!


W odpowiedzi na potrzeby Klientów oferujemy optymalne systemy wywozu odpadów. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiednich pojemników, kontenerów oraz obsługę logistyczną całego procesu, czyli odbiór odpadów w miejscu ich powstawania, załadunek, transport, odzysk (w tym recykling) i unieszkodliwianie. Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia w zakresie gospodarowania odpadami w tym niebezpiecznymi. Działamy na terenie takich miast jak Wrocław, Bytom, Opole, Katowice, Gliwice i Sosnowiec.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalnej kadrze proponujemy usługi dostosowane do:

  • indywidualnych potrzeb klientów
  • rodzaju odbieranych odpadów

Firma wywożąca odpady w kontenerach na terenie Sosnowca

Wiemy, jak ważne jest sprawne realizowanie zleceń, dlatego też oferujemy szybki odbiór kontenera. Podstawiamy wyjątkowo pojemne kontenery na odpady, dzięki czemu nawet wywóz większej ilości odpadów nie jest problemem. Oferujemy skup i wywóz gruzu, a także wywóz papy oraz wywóz wielu innych śmieci. Nasza bogata oferta oraz możliwość odbioru odpadów na terenie całej Polski to atuty mocno przemawiające za skontaktowaniem się właśnie z nami.

Działalność firmy Pink Skip stanowi odpowiedź na bardzo istotne wyzwanie naszych czasów: ochronę środowiska. Firma pomimo swojego komercyjnego charakteru ma świadomość społecznej odpowiedzialności biznesu, bardzo zależy nam na proekologicznym prowadzeniu naszej działalności. Inspiracją dla dynamicznego rozwoju spółki Pink Skip byli i są jej Partnerzy – dzięki wyjściu na przeciw ich wymaganiom dysponujemy dziś doświadczeniem w dziedzinie unieszkodliwiania odpadów, prawa ochrony środowiska, wysokiej klasy kadrą nieustannie podnoszącą swoje kwalifikacje oraz profesjonalnymi procedurami pozwalającymi w skuteczny sposób wywiązać się z powierzonych nam zadań. Odbiór elektroodpadów

Dobre relacje oparte na zaufaniu naszych kontrahentów są i będą dla nas zawsze największym wyróżnieniem.


Pink Skip ma trzy priorytetowe cele:

Prowadzenie swojej działalności w ramach zintegrowanej gospodarki odpadami nakreślonej przez Krajowy Plan Gospodarki Odpadami oraz program Natura 2000.
Zaproponowanie swoim klientom kompleksowych usług na wysokim poziomie w dziedzinie gospodarki odpadami - tak, aby nie musieli Państwo poświęcać swojego cennego czasu na sprawy, w których to my jesteśmy specjalistami, a koncentrowali się na własnym profilu działalności.
Ciągłe doskonalenie w zakresie ulepszenia procesu świadczonych przez nas usług.

Certyfikaty ISO

W dobie coraz większej globalizacji rośnie nacisk na i tak już dużą konkurencyjność. Bez wątpienia na jej wolumen ma wpływ jakość proponowanych produktów i usług. Na terenie Wspólnoty Europejskiej istnieją dwa szeroko rozpowszechnione i honorowane systemy certyfikacji jakości EMAS i ISO. Z uwagi na fakt, że na terenie Rzeczypospolitej Polskiej dominuje system ISO nasze przedsiębiorstwo proponuje Państwu pomoc w trakcie wdrażania go w struktury Waszej firmy oraz zgodną z uzyskanym przez Was audytem, obsługę. Odbiór elektrośmieci

Dysponujemy w tej dziedzinie odpowiednimi uprawnieniami.